Uwaga!!! Udzielamy odpisu we wpłatach na PFRON ! Obecnie jego wysokość to 60%  Uwaga!!! Udzielamy odpisu we wpłatach na PFRON ! Obecnie jego wysokość to 60% Uwaga!!! Udzielamy odpisu we wpłatach na PFRON ! Obecnie jego wysokość to 60%  Uwaga!!! Udzielamy odpisu we wpłatach na PFRON ! Obecnie jego wysokość to 60%  Uwaga!!! Udzielamy odpisu we wpłatach na PFRON !

Oferta dla firm

 

Ustawa z dnia 27 czerwca 1997r. o służbie medycyny pracy (Dz. U. nr 96, poz 593) zobowiązuje wszystkich Pracodawców do posiadania pisemnej umowy - na badania wstępne, okresowe i kontrolne pracowników - z podstawowymi jednostkami służby medycyny pracy, do grona których należy Poznański Ośrodek Medycyny Pracy “MEDICAL”.

Szukacie Państwo uprawnionej jednostki, która oprócz wysokich kwalifikacji zapewni również kompleksowość usług, dostęp do szerokiej bazy diagnostycznej i dodatkowych specjalistów?

Jeżeli zgadzacie się Państwo, że:

  • badania powinny być przeprowadzone szybko, sprawnie i co najważniejsze, zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • nie mogą być dużym obciążeniem dla przedsiębiorstwa,
  • a także nie mogą dezorganizować czasu pracy w firmie,

 serdecznie zachęcamy do korzystania z naszych usług.

Podstawowy pakiet badań profilaktycznych w zakresie medycyny pracy, obejmuje:
(badanie wstępne, okresowe i kontrolne)

1. Badanie lekarskie:

  • Wywiad zawodowy
  • Wywiad chorobowy
  • Badanie przedmiotowe
  • Orzeczenie o zdolności lub przeciwwskazaniach do pracy na proponowanym stanowisku.

2. Wystawienie zaświadczenia lekarskiego.

3. W przypadku osób pracujących na stanowiskach, gdzie występują czynniki szkodliwe i uciążliwe zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia i Opieki Społecznej z dnia 30.05.1996r. (Dz. U. nr 69 poz. 332) wykonujemy:

  • Badania laboratoryjne
  • Niezbędne badania specjalistyczne
  • Konsultacje specjalistyczne w zależności od stanowiska pracy

Dodatkowym atutem naszej Oferty, działającym na Państwa korzyść jest odpis w obligatoryjnych wpłatach na PFRON, który jako jedyna placówka medyczna w Poznaniu, udzielamy naszym Klientom.

Serdecznie zachęcamy do bezpośredniego spotkania z naszym doradcą, który po zapoznaniu się ze specyfiką Państwa firmy będzie mógł przygotować ofertę dostosowaną do Państwa potrzeb.

 Zbigniew Herwichowski
Public Relations Manager
kom. 501 521 702
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.Ewa Płaczkowska
Project Manager
kom. 507 016 034
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.